fbpx

Inżynier Budowy – Kierownik Budowy/ branża elektryczna

Application deadline date has been passed for this Job.
Master HR
  • Opublikowane: 22 stycznia 2020
  • Apply Before: 1 stycznia 1970
  • Applications 0
  • Obejrzeń 8399
Opis oferty

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta, realizującego duże projekty w Szczecinie i okolicach poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin, zachodniopomorskie

Nr ref.: 2020/01/IBKB/Szczecin

Zadania:

  • Zarządzanie budową w zakresie robót elektrycznych od przygotowania do odbioru inwestycji,
  • Realizacja budowy zgodnie z planowanym budżetem kosztów kontraktu,
  • Koordynacja robót i nadzór nad ich realizacją, zgodnie z założeniami projektu budowlanego,
  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej, kontrola jakości i wewnętrzne odbiory wykonywanych prac, zgodnie z Warunkami Kontraktowymi,
  • Prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami,
  • Udział przy wyborze podwykonawców i dostawców,
  • Tworzenie harmonogramu inwestycji,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w realizacji projektów branży elektrycznej,
  • Wykształcenie techniczne minimum średnie,
  • Mile widziane prowadzenie budów z budżetem powyżej 1 mln PLN
  • Uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji, urządzeń elektrycznych, będzie dodatkowym atutem,
  • Posiadanie uprawnień elektrycznych E i D do 15kV mile widziane
  • Znajomość prawa budowlanego oraz przepisów wykonawczych,
  • Umiejętność kosztorysowania, sporządzania harmonogramów, czytania rysunków i planów,
  • Konsekwencja i samodzielność w działaniu, umiejętność egzekwowania zadań, odpowiedzialność i rzetelność i zorientowanie na osiąganie celów,
  • Organizacja pracy własnej i całego zespołu,

Oferujemy:

  • Ciekawą i ambitną pracę z ludźmi nastawionymi na współpracę,
  • Pracę dającą możliwość rozwoju w firmie, w której zaangażowanie w pracę jest doceniane,
  • Pracę u Generalnego Wykonawcy, który traktuje podwykonawców jako partnerów,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę lub B2B na atrakcyjnych warunkach finansowych,
  • System premiowy uzależniony od efektów pracy,
  • Nowoczesne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód),
  • Realizacja prestiżowych kontraktów na terenie woj. zachodniopomorskiego i Szczecina.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na:

Szczegóły oferty
  • Doświadczenie2 lata
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.