fbpx

Kierownik Robót Sanitarnych

Master HR
  • Opublikowane: 15 stycznia 2020
  • Apply Before: 15 stycznia 2030
  • Applications 0
  • Obejrzeń 7916

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH

Miejsce pracy:  Płock

Nr ref.: 2020/01/KES/Płock

Zadania:

  • Pełnienie obowiązków kierownika robót sanitarnych,
  • Zarządzanie zespołem ludzi – pracowników budowlanych, firm podwykonawczych,
  • Kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ,
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • Odbiór prac – przygotowanie protokołu odbioru.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Doświadczenie min. 5 lat przy instalacjach chłodu, co, cwu oraz węzłach ciepłowniczych chłodu,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Mile widziane doświadczenie w trigeneracjach, kogeneracjach,
  • Mile widziana znajomość MS Project.

Oferujemy:

  • Pracę u Generalnego Wykonawcy, który traktuje podwykonawców jako parterów,
  • Długoterminową współpracę (praca na wiele kontraktów),
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pakiet medyczny (Medicover),
  • Nowczesne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód, najnowsze oprogramowanie),
  • Atrakcyjnie i stabilne zatrudnienie w ramach B2B na atrakcyjnych warunkach finansowych.
  • Ciekawą i ambitną pracę z ludźmi nastawionymi na sukces,
    Pracę dającą możliwość rozwoju w firmie o kulturze organizacji opartej o 7 Nawyków skutecznego działania Covey”a,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na: