fbpx

Magazynier

This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 5 października 2016
  • Applications 0
  • Obejrzeń 3120
Opis oferty

Miejsce pracy:  Kijewo (docelowo Stargard)
Nr ref.: 2016/MAG/Szczecin
Zadania:
•    Załadunek i rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego,
•    Prace magazynowe związane z przygotowywanie towaru do wysyłki, paletyzowanie zgodnie z wymaganiami klienta,
•    Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa podczas pracy,
•    Sporządzanie raportów z przyjęć i wysyłek,
•    Wykonywanie pozostałych zadań zgodnie z wytycznymi przełożonego.

Umiejętności interpersonalne:
•    Doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy w zawodzie,
•    Uprawnienia na wózek widłowy,
•    Umiejętność pracy w zespole,
•    Dokładność, sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy:
•    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym systemem wynagradzania,
•    Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
•    Niezbędne narzędzia do pracy i szkolenia,
•    Samodzielną i ciekawą pracę w miłej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@masterhr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.