fbpx

Magazynier

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 5 lipca 2018
  • Applications 0
  • Obejrzeń 8270
Opis oferty

Master HR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji.

Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla Naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2018/07/MAG/Szczecin

Zadania:

•Obsługa systemu magazynowego,

•Transport wewnętrzny zamówionych artykułów i wyrobów gotowych,

•Prowadzenie dokumentacji magazynowej,

•Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa podczas pracy,

•Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania i pożądane umiejętności:

•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

•Znajomość systemów magazynowych,

•Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym ( 06:00-14:00, 14:00-22:00),

•Uprawnienia na wózki widłowe,

•Mile widziane uprawnienia na suwnice,

•Dokładność i sumienność.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

•Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności,

•Motywacyjny system premii ( ok. 817 zł brutto)  i nagród rocznych,

•Bogaty pakiet benefitów m. in: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,

•Komfortowe warunki pracy,

•Szkolenia z zakresu spawania, rysunku technicznego oraz kurs obsługi suwnicy.

Aplikuj pod linkiem: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Magazynier/5095-3157-25-4bb-1914.html

Szczegóły oferty
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.