fbpx

Koordynator ds. Technicznych

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 5 stycznia 2021
  • Applications 0
  • Obejrzeń 4304
Opis oferty

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Dla naszego klienta, wiodącego producenta w branży spożywczej, firmy z kapitałem zagranicznym, poszukujemy najlepszego kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2021/01/SZN

Zadania:

  • Koordynacja pracy podległego zespołu pracowników (utrzymanie ruchu, automatyka i magazyn techniczny),
  • Nadzorowanie pracy firm specjalistycznych zewnętrznych w podległym obszarze,
  • Nadzór nad bieżącą działalnością parku maszynowego,
  • Planowanie i nadzorowanie harmonogramu okresowych przeglądów i napraw maszyn i urządzeń,
  • Monitorowanie stanu podległego parku przemysłowego i infrastruktury technicznej obiektów,
  • Analizowanie przyczyn wystąpienia awarii w maszynach i przygotowania planu naprawy,
  • Wdrażanie zasad i narzędzi TPM, Lean Manufacturing,
  • Udział w projektach inwestycyjnych nowych maszyn i urządzeń,
  • Kontakt z dostawcami maszyn, usług, narzędzi
  • Budowanie kultury bezpieczeństwa pracy oraz dbanie o przestrzeganie norm i regulacji,

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie techniczne, minimum średnie,
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu produkcji,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn w tym praktyczna znajomość zagadnień dotyczących mechaniki, elektryki, pneumatyki i automatyki,
  • Umiejętność rysowania i czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych,
  • Znajomość regulacji w zakresie bezpieczeństwa maszyn zgodnie z dyrektywą Maszynową UE,
  • Znajomość zasad TPM Lean Management.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży,
  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę,
  • Niezbędne szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • Atrakcyjne pakiety medyczne i opiekę zdrowotną.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Pozwolimy sobie na kontakt z wybranymi osobami.