fbpx

KIEROWNIK MAGAZYNU SUROWCÓW

This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 7 sierpnia 2018
  • Applications 0
  • Obejrzeń 8830

Master HR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:  Łozienica

Nr ref.: 2018/08/KMS/Łozienica

Zadania:

•Nadzór nad prawidłową realizacją procesów magazynowych,

•Zapewnienie optymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej oraz sprzętu, w tym planowanie ułożenia i zabezpieczenia towarów,

•Przydział obowiązków, zarządzanie zespołem,

•Odpowiedzialność za wyniki kosztowe i jakościowe,

•Raportowanie,

•Nadzór nad stanami magazynowymi (inwentaryzacja),

•Współpraca z Działami Produkcji i Handlowym,

•Współtworzenie strategii rozwoju i zatrudnienia w podległych magazynach.

Wymagania i pożądane umiejętności:

•Wykształcenie wyższe o kierunku: transport i logistyka,

•Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku Kierownika Magazynu,

•Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

•Umiejętność budowania zespołu i efektywnego zarządzania pracą podległych osób,

•Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu,

•Umiejętność egzekwowania zadań,

•Skrupulatność, odpowiedzialność, stanowczość, elastyczność i kreatywność,

•Mile widziana znajomość języka angielskiego,

•Mile widziana znajomość systemu klasy ERP.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę ( system jednozmianowy),

•Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

•Adekwatne narzędzia pracy  ( telefon, laptop, dofinansowania z ZFŚS – m.in. dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne, paczki i wyprawki dla dzieci) oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji),

•Realne szanse na rozwój zawodowy,

•Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży o zasięgu światowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV pod link:

Szczegóły oferty
  • Doświadczenie2 lata