fbpx

INŻYNIER PRODUKCJI

This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 15 maja 2018
  • Applications 0
  • Obejrzeń 7503

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:  Stargard

Nr ref.: 2018/05/IP/Stargard

Zadania:

•Rozwój procesów produkcyjnych zgodnie z potrzebami biznesu (opracowanie layoutów i konfiguracji linii produkcyjnych/ montażowych, dobór metod i narzędzi wykorzystywanych do produkcji/ montażu, opracowanie instrukcji stanowiskowych/ montażowych),

•Ciągła poprawa i optymalizacja istniejących procesów produkcji/montażu (wprowadzanie zmian i optymalizacja procesu zarządzania komponentami, wprowadzanie rozwiązań zgodnych z filozofią LEAN, optymalizacja narzędzi produkcyjnych),

•Analiza przyczyn powstawania oraz eliminacja niezgodności w procesie,

•Współpraca z innymi działami w obszarze rozwoju i usprawnienia łańcucha dostaw.

Wymagania i pożądane umiejętności:

•3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera produkcji (projektowanie i doskonalenie procesów produkcji/montażu),

•Doświadczenie w opracowywaniu procedur i instrukcji,

•Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Inżynieria Produkcji lub pokrewne),

•Znajomość systemów klasy ERP,

•Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną,

•Znajomość filozofii Lean i narzędzi 5S.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

•Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,

•Pracę w systemie jednozmianowym,

•Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, karta Multisport lub Kultura, dodatek za niepalenie w pracy,

•Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty i awanse w strukturach Firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@masterhr.pl

Szczegóły oferty
  • Doświadczenie3 lata