fbpx

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 19 kwietnia 2018
  • Applications 0
  • Obejrzeń 7471

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji.

Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych

kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:  ŁOZIENICA

Nr ref.: 2018/04/EUR/Łozienica

Zadania:

•Montaż instalacji elektrycznych i budowa szaf sterowniczych do maszyn i urządzeń na podstawie dokumentacji oraz przeprowadzanie badań eksploatacyjnych tych instalacji,

•Rozprowadzanie nowej instalacji po obszarach produkcyjnych w zależności od bieżących potrzeb oraz modernizacja już istniejącej sieci elektrycznej,

•Montaż, demontaż i programowanie przemienników częstotliwości 0,5-35 kW,

•Stosowanie skutecznej ochrony urządzeń elektrycznych przed skutkami zwarć, przeciążeń i przepięć,

•Nadzorowanie ruchu sieci elektrycznej.

Wymagania i pożądane umiejętności:

•Doświadczenie na podobnym stanowisku,

•Wykształcenie o profilu technicznym,

•Mile widziane uprawnienia SPE 1kV,

•Mile widziane uprawnienia spawalnicze (MIG/MAG i TIG),

•Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,

•Zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność i komunikatywność,

•Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

•Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

•Dofinansowanie z ZFŚS oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji,

•Możliwość rozwoju w strukturach Firmy,

•Współpracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zabrakło jakieś informacji ? Napisz na monika.olszewska@masterhr.pl – opowiem o wszystkim

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: monika.olszewska@master.hr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych

w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku

o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Szczegóły oferty
  • Doświadczenie2 lata