fbpx

BRYGADZISTA MALARNI

This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 14 maja 2018
  • Applications 0
  • Obejrzeń 8731

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji.

Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2018/05/BM/Szczecin

Zadania:

•Organizacja i nadzór prac wynikających z planu produkcji na dany okres,

•Utrzymanie właściwego przepływu produkcji i kontrola wydajności pracowników w dziale,

•Nadzór nad wykonywaniem prac ze szczególnym uwzględnieniem wymaganej jakości wynikającej z dokumentacji technicznej (kontrola możliwości stosowania dokumentacji technicznej; przygotowanie elementów do malowania, zabezpieczanie oznaczonych przez dokumentację powierzchni do śrutowania oraz malowania; kontrola wykonania poszczególnych warstw powłok malarskich oraz śrutowania; kontrola parametrów procesu malowania; kontrola utrzymania czasów technologicznych nakładania kolejnych powłok malarskich; kontrola kolejności malowania),

•Nadzór nad kontrolą wykonanych elementów, wraz z weryfikacją dokumentów wypełnianych przez pracowników malarni,

•Udział w tworzeniu kalkulacji ofertowych w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego, uwzględniając zakres prac oraz materiały dodatkowe,

•Nadzór nad wykonywaniem prac ze szczególnym uwzględnieniem przepisów bhp i ppoż.(kontrola warunków bhp podczas całego procesu antykorozyjnego wraz z ich otoczeniem do powierzonych prac; kontrola funkcji urządzeń malarskich i oprzyrządowania, kontrola materiałów dodatkowych i pomocniczych; ),

•Eliminowanie ewentualnych błędów popełnianych przez pracowników poprzez ich dokładne instruowanie i szkolenie,

•Codzienne wypełnianie kart pracy dla wskazanych przez planowanie produkcji elementów,

•Kontrola stanu farb magazynowanych w hali malarni, wraz co miesięcznym raportowaniem ich stanu dla planowania oraz projekt managera,

•Kontakt z Projekt managerem, informowanie o postępie prac, terminach zakończeniach poszczególnych prac oraz zgłaszanie ewentualnych problemów,

•Dbanie o czystość i porządek na terenie własnego działu,

• Zwracanie uwagi podwładnym pracownikom na wszelkie ich wykroczenia i naruszenia stosunków międzyludzkich,

•Bezzwłoczne informowanie bezpośrednich przełożonych o wszelakich naruszeniach przepisów: bhp, ppoż. i wszystkich innych przepisów związanych z organizacją pracy w zakładzie,

•Wypełnianie innych poleceń zleconych przez przełożonego w zależności od potrzeb zakładu pracy.

Wymagania i pożądane umiejętności:

•Wykształcenie min. średnie,

•Doświadczenie min. 2 lat w malarni natryskowej, w tym  rok na podobnym stanowisku,

•Mile widziane uprawnienia inspektora malarskiego Frozio (możliwość sfinansowania przez pracodawcę),

• Znajomość programu MS Office (Word, Excel),

•Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

•Wiedza o systemach i aplikacjach malarskich, znajomość norm branżowych, umiejętność weryfikacji procesu,

•Umiejętność zarządzania ludźmi i procesami, organizacji pracy i współpracy z ludźmi.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę ( system jednozmianowy),

•Wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym (dodatek urlopowy letni i zimowy, nagroda roczna),

•Atrakcyjne benefity: opieka medyczna, dofinansowanie pakietu rodzinnego, ubezpieczenie na życie, bony na Mikołajki           dla dzieci, zapomogi losowe i inne, dofinansowanie do wypoczynku letniego lub zimowego dla dzieci pracowników,

•Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty wraz z rozwojem firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@masterhr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Szczegóły oferty
  • Doświadczenie2 lata