fbpx

CEE Sourcing & Quality Manager

Master HR
  • Opublikowane: 29 maja 2020
  • Applications 0
  • Obejrzeń 7562

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Dla naszego francuskiego klienta –  InLuce Agency, wizualnej agencji merchandisingowej, specjalizującej się w tworzeniu scenografii i dekoracji, które pozwalają luksusowym markom wyróżnić ich wizerunek i wyeksponować produkty, poszukujemy najlepszego kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy:  Polska i kraje CEE

Nr ref.: 2020/05/SQM

Zadania:

  • Poszukiwanie dostawców i podwykonawców poprzez monitoring techniczny rynku, zgodnie z potrzebami firmy, powtarzającymi się, jak i specjalnymi,
  • Badanie, analiza i synteza rynku oraz możliwości produkcyjnych podwykonawców, analiza trendów, nowych procesów i produktów,
  • Studiowanie ofert i ewaluacja potencjalnych dostawców i podwykonawców,
  • Uzgadnianie warunków współpracy z dostawcami materiałów i usług, prowadzenie negocjacji cenowych,
  • Koordynowanie działań i realizacji projektów, udział w kompletowaniu dokumentacji projektowej i technicznej,
  • Ustalanie i uzgadnianie harmonogramów działań wraz z zespołem firmy, jak i z dostawcami,
  • Nadzorowanie projektu na wszystkich jego etapach: prototypowanie, kontrola jakości produkcji w toku i wysyłka,
  • Audytowanie, przeprowadzanie ocen okresowych projektów, dostawców, sugerowanie ulepszeń i rozwiązań,
  • Monitoring postępu produkcji i dotrzymywanie terminów, względem klientów wewnętrznych i końcowych,
  • Podejmowanie decyzji, arbitraż odnośnie wszelkich ustępstw w odniesieniu do jakości/ kosztów/ terminów,
  • Dzielenie się wiedzą, doświadczeniem, informacjami z pozostałymi członkami zespołu firmy.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, techniczno-handlowe,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (Business English, poziom CAE), umożliwiająca prowadzenie merytorycznych dyskusji  na tematy techniczne,
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale produkcji lub kontroli jakości, znajomość procesów produkcyjnych/technologicznych,
  • Umiejętność czytania, interpretowania dokumentacji i rysunków technicznych w stopniu pozwalającym na prowadzenie dialogu dotyczącego wykonania żądanych detali z dostawcami,
  • Kompetencje z zakresu zarządzania projektami, ocena ryzyka, negocjowanie cross culture, zdolność analitycznego myślenia, doskonała komunikacja,
  • Wiedza z zakresu zakupów będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziana znajomość dodatkowego języka krajów Europy Wschodniej w stopniu komunikatywnym,
  • Mile widziane doświadczenie w biurze projektowym, usługach handlowych, sprzedaży produktów: POS, display,
  • Gotowość do odbywania wielu podróży służbowych w kraju i zagranicą.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, której klientami są największe luksusowe firmy produkujące odzież, zegarki i biżuterię
  • Pracę w dynamicznym, skoncentrowanym na celu i zadowoleniu klienta, zespole
  • Współpracę na warunkach B2B
  • Autonomię i samodzielność w działaniu, przy jednoczesnym wsparciu działań operacyjnych
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty, poprzez międzynarodową współpracę i udział w atrakcyjnych projektach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim.