SPECJALISTA ZAUTOMATYZOWANEJ LINII PRODUKCYJNEJ

Master HR
  • Pyrzyce
  • Data wysłania: 06/02/2018
  • Wnioski : 0
  • wyświetlenia: 60
Przegląd pracy

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji.

Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:  Pyrzyce

Nr ref.: 2018/02/SZLP/Pyrzyce

Zadania:

•Zapewnienie ciągłości produkcji,

•Kierowanie zespołem operatorów,

•Ustawianie maszyn i zwalnianie produkcji seryjnej,

•Usuwanie drobnych usterek (zacięcia, reset maszyny, zła pozycja detalu oraz innych),

•Udoskonalanie organizacji pracy w podległych obszarach.

Wymagania i pożądane umiejętności:

•Wykształcenie minimum średnie techniczne (mechanik, elektromechanik, elektrotechnik lub pokrewne),

•Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

•Znajomość język angielskiego w stopniu podstawowym w mowie i piśmie,

•Znajomość rysunku technicznego,

•Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

•Gotowość do nadzoru nad kilkuosobową grupą – mile widziane doświadczenie,

•Umiejętność stosowania narzędzi pomiarowych,

•Umiejętność obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z dojrzałą kulturą organizacyjną,

•Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,

•Dofinansowanie szkoleń, studiów oraz nauki języka obcego,

•Fundusz socjalny, wyjścia integracyjne oraz spotkania świąteczne,

•Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty i awanse w strukturach Firmy,

•Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży o zasięgu krajowym i zagranicznym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@masterhr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku

o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Szczegóły pracy
  • Poziom karierypracownik
  • Doświadczeniebrak
Dodaj do ulubionych Nigdy nie płać nikomu za podanie o pracę lub rozmowę kwalifikacyjną.