Pracownik Działu Obsługi Zakładu

Master HR
  • Data wysłania: 10/01/2018
  • Wnioski : 0
  • wyświetlenia: 43
Przegląd pracy

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla Naszego Klienta, prężnie działającej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2017/12/PDOZ/Szczecin

Zadania:

•Realizacja zakupów (materiały, urządzenia biurowe, meble),

•Obsługa ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód,

•Zapewnienie ubezpieczeń pojazdów i budynków,

•Nadzór nad utrzymaniem stanu technicznego obiektów (zgłaszanie awarii do konserwatora).

Wymagania i pożądane umiejętności:

•Wykształcenie wyższe,

•Prawo jazdy kat. B.,

•Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,

•Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,

•Bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań i wyznaczania priorytetów,

•Zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z dojrzałą kulturą organizacyjną,

•Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00,

•Adekwatne narzędzia pracy, m.in. telefon służbowy, samochód służbowy do dyspozycji w godzinach pracy,

•Prywatna opieka medyczna i karta multisport,

•Atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie,

•Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, pożyczki na remont i zakup mieszkania, bony na święta, imprezy integracyjne),

•Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty i awanse w strukturach Firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim na adres email: biuro@masterhr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Szczegóły pracy
  • Poziom karierypracownik
  • Doświadczeniebrak
Dodaj do ulubionych Nigdy nie płać nikomu za podanie o pracę lub rozmowę kwalifikacyjną.