Menadżer ds. logistyki

Master HR
  • Data wysłania: 24/11/2017
  • Wnioski : 0
  • wyświetlenia: 172
Przegląd pracy

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

MENADŻER DS. LOGISTYKI

Miejsce pracy:  Łozienica

Nr ref.: 2017/11/MDL/Łozienica

Zadania:

•Tworzenie ofert dla klientów we współpracy z działem sprzedaży i relacji biznesowych,

•Koordynacja i organizacja procesów logistycznych w firmie,

•Praca nad projektami usprawniającymi w celu osiągnięcia wyższego poziomu zadowolenia klientów,

•Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących efektywność procesów logistycznych,

•Nadzór nad działaniem działu operacyjnego,

•Udział w spotkaniu biznesowym i negocjacjach z klientami,

•Współpraca ze wszystkimi działami w firmie (IT, Sprzedaż, Obsługa klienta, Zarząd).

Wymagania i pożądane umiejętności:

•Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami,

•Doświadczenie zawodowe w zakresie przywództwa i zarządzania zdobyte w obszarze logistyki B2C i / lub w środowisku e-commerce,

•Znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym,

•Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych, opartych na partnerstwie i zaufaniu,

•Wysokie zdolności komunikacyjne,

•Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z dojrzałą kulturą organizacyjną,

•Atrakcyjne wynagrodzenie,

•Adekwatne narzędzia pracy i benefity (laptop, telefon, opieka medyczna, karta sportowa, ZFŚS, karta podarunkowa na święta, imprezy integracyjne),

•Realne szanse na rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie,

•Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży na rynku krajowym

 i zagranicznym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@masterhr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych

w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku

o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, ze skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Szczegóły pracy
  • Poziom karierymenager
  • Doświadczenie2 lata
Dodaj do ulubionych Nigdy nie płać nikomu za podanie o pracę lub rozmowę kwalifikacyjną.