Mechatronik

Master HR
  • Data wysłania: 04/12/2017
  • Aplikuj przed: 04/04/2018
  • Wnioski : 0
  • wyświetlenia: 108
Przegląd pracy

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MECHATRONIKA

Miejsce pracy:  Stargard

Nr ref.: 2017/12/MECH/Stargard

Zadania:

•Kompletowanie właściwych danych wejściowych dot. Maszyny/narzędzia (dokumentacji, wymagań prawnych, norm),

•Dobór optymalnych kosztowo rozwiązań konstrukcyjnych zgodnych ze specyfikacją techniczną, odpowiednich materiałów oraz ich walidację,

•Proponowanie i wdrażanie odpowiednich kroków w celu usprawnienia procesów produkcyjnych, poprawy wydajności i jakości zgodnie z rozwojem technicznym branży, nowymi procesami produkcyjnymi oraz maszynami,

•Proponowanie i wdrażanie rozwiązań technologicznych w zakresie poprawy BHP i ochrony środowiska,

•Wsparcie technologiczne dla produkcji w zakresie konstruowanych i wdrożonych maszyn,

•Ciągła identyfikacja zapotrzebowania oraz deficytów zasobów w obrębie swojej działalności.

Wymagania i pożądane umiejętności:

•Wykształcenie wyższe inżynierskie (mechanika i budowa maszyn, mechatronika i pokrewne),

•Min 2 lata doświadczenia na stanowisku konstruktor maszyn lub pokrewne,

•Język angielski w stopniu dobrym w mowie i piśmie,

•Znajomość programu SolidWorks lub innego programu do modelowania 3D,

•Znajomość programu Autocad,

•Znajomość pakietu Microsoft Office,

•Uprawnienia SEP 1,

•Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych w trakcie transferów,

•Umiejętność programowania sterowników PLC – będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z dojrzałą kulturą organizacyjną,

•Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,

•Praca jednozmianowa (możliwość pracy w ruchomym systemie czasu pracy),

•Dofinansowanie szkoleń, studiów oraz nauki języka obcego,

•Fundusz socjalny, wyjścia integracyjne oraz spotkania świąteczne,

•Telefon, laptop służbowy,

•Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty i awanse w strukturach Firmy,

•Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży o zasięgu krajowym i zagranicznym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@masterhr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych

w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku

o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Szczegóły pracy
  • Poziom karierypracownik
  • Doświadczenie2 lata
Dodaj do ulubionych Nigdy nie płać nikomu za podanie o pracę lub rozmowę kwalifikacyjną.