Kierownik Produkcji

Master HR
  • Data wysłania: 13/11/2017
  • Wnioski : 0
  • wyświetlenia: 134
Przegląd pracy

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta z kapitałem szwedzkim  , poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy:  Stargard

Nr ref.: 2017/11/KP/Stargard

Zadania:

•Zapewnienie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych przy zachowaniu wymogów jakościowych wyrobu i procesu produkcyjnego,

•Zapewnienie prawidłowej, zgodnej z przeznaczeniem technologicznym i konstrukcją, eksploatacji maszyn i urządzeń,

•Planowanie produkcji wydziału, w tym zapotrzebowania na pracę ludzką i obciążenia maszyn,

•Realizacja wyznaczonych celów wydajnościowych, jakościowych oraz innych określonych dla wydziału (np. Terminowość dostaw),

•Definiowanie i osiąganie przyjętych celów jakościowych, środowiskowych i BHP,

•Zarządzanie zespołem pracowników (ok 50 osób).

Wymagania i pożądane umiejętności:

•Wykształcenie średnie lub wyższe (kierunki związane z zarządzaniem lub techniczne),

•Doświadczenie min. 1 rok na wydziale produkcyjnym,

•Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

•Organizacja pracy na wydziale produkcyjnym,

•Komunikatywność – delegowanie zadań, motywowanie pracowników,

•Analiza wskaźników produkcyjnych,

•Orientacja na realizację celów,

•Obsługa pakietu MS Office.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę ( system jednozmianowy, możliwość elastycznego czasu pracy),

•Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania premii uznaniowej,

•Możliwość uzyskania dofinansowania do studiów, nauki języka obcego i szkoleń, fundusz socjalny,

•Udział w spotkaniach świątecznych, imprezach integracyjnych,

•Adekwatne narzędzia pracy  ( telefon, laptop, samochód służbowy do wyjazdów służbowych),

•Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty wraz z rozwojem firmy,

•Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży o zasięgu krajowym i zagranicznym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@masterhr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku

o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Szczegóły pracy
  • Poziom karierymenager
  • Doświadczenie4 lata
Dodaj do ulubionych Nigdy nie płać nikomu za podanie o pracę lub rozmowę kwalifikacyjną.