Kierownik Produkcji – Szef Produkcji

Master HR
  • Data wysłania: 01/02/2018
  • Wnioski : 1
  • wyświetlenia: 98
Przegląd pracy

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji.

Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta z kapitałem szwedzkim, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2018/02/KP-SP/Szczecin

Zadania:

•Zarządzanie produkcją oraz współtworzenie i realizacja strategii rozwoju zakładu,

•Analiza, planowanie i organizowanie procesu produkcji w celu osiągnięcia najwyższej wydajności

i standardu jakościowego,

•Wdrażanie nowych pomysłów w celu usprawnienia i udoskonalenia procesów produkcyjnych,

•Tworzenie dobrego systemu motywacyjnego w celu zwiększenia efektywności zespołu i środowiska zorientowanego na klienta,

•Dbanie o poprawność rozliczania zleceń produkcyjnych przez brygadzistów,

•Dbanie o utrzymywanie standardów 5S na stanowiskach pracy, wdrażanie innowacji  na produkcji,

•Motywowanie i zachęcanie personelu do uczestnictwa w programie Kaizen,

•Współpraca z magazynem odnośnie przepływu materiału do i z produkcji,

•Planowanie poziomu zatrudnienia, kierowanie rekrutacją oraz wdrożeniem nowych pracowników,

•Pracowanie nad elastycznością pracowników poprzez sukcesywne podnoszenie kompetencji (szkolenie na nowych stanowiskach), a także nad podnoszeniem efektywności oraz redukcji nadgodzin,

•Rozwijanie kompetencji twardych i miękkich brygadzistów poprzez szkolenia,

•Kreowanie środowiska pracy zorientowanego na współprace i bazujące na zaufaniu,

•Planowanie zakupów wyposażenia, narzędzi pod nowe projekty i pod bieżącą produkcję,

•Wykorzystywanie w codziennej pracy narzędzi Gemba Walk.

Wymagania i pożądane umiejętności:

•Wykształcenie wyższe – preferowane z zarządzaniem lub techniczne,

•Doświadczenia min. 3 lata w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej,

•Zdolności interpersonalne i organizacyjne,

•Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

•Znajomość narzędzi Lean Manufacturing, doświadczenie w praktycznym ich wdrażaniu,

•Umiejętności analityczne, wyciągania wniosków i podejmowania decyzji.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę ( system jednozmianowy),

•Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,

• Adekwatne narzędzia pracy i dodatkowe benefity ( prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny – benefity do wyboru: aktywność sportowa, sprzęt elektroniczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne, multisport, dofinasowanie języka angielskiego).

•Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty wraz z rozwojem firmy,

•Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży na rynku krajowym i zagranicznym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@masterhr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Szczegóły pracy
  • Poziom karierymenager
  • Doświadczenie3 lata
Dodaj do ulubionych Nigdy nie płać nikomu za podanie o pracę lub rozmowę kwalifikacyjną.