Kierownik Magazynu Wyrobów Gotowych

Master HR
  • Goleniów
  • Data wysłania: 10/01/2018
  • Aplikuj przed: 10/05/2018
  • Wnioski : 0
  • wyświetlenia: 30
Przegląd pracy

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK MAGAZYNU WYROBÓW GOTOWYCH

Miejsce pracy:  Łozienica

Nr ref.: 2018/01/KMWG/Łozienica

Zadania:

•Nadzór nad prawidłową realizacją procesów magazynowych,

•Zapewnienie optymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej oraz sprzętu, w tym planowanie ułożenia i zabezpieczenia towarów,

•Przydział obowiązków, zarządzanie zespołem,

•Odpowiedzialność za wyniki kosztowe i jakościowe,

•Raportowanie,

•Nadzór nad stanami magazynowymi (inwentaryzacja),

•Współpraca z Działami Produkcji i Handlowym,

•Współtworzenie strategii rozwoju i zatrudnienia w podległych magazynach.

Wymagania i pożądane umiejętności:

•Wykształcenie wyższe o kierunku: transport i logistyka,

•Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku Kierownika Magazynu,

•Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

•Umiejętność budowania zespołu i efektywnego zarządzania pracą podległych osób,

•Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu,

•Umiejętność egzekwowania zadań,

•Skrupulatność, odpowiedzialność, stanowczość, elastyczność i kreatywność,

•Mile widziana znajomość języka angielskiego,

•Mile widziana znajomość SAP-a.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę ( system jednozmianowy),

•Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

•Adekwatne narzędzia pracy  ( telefon, laptop, dofinansowania z ZFŚS),

•Realne szanse na rozwój zawodowy,

•Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży o zasięgu światowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@masterhr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartychw mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Szczegóły pracy
  • Poziom karierymenager
  • Doświadczenie2 lata
Dodaj do ulubionych Nigdy nie płać nikomu za podanie o pracę lub rozmowę kwalifikacyjną.