HR Menadżer

Master HR
  • Data wysłania: 30/11/2017
  • Wnioski : 0
  • wyświetlenia: 135
Przegląd pracy

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

HR MANAGER

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2017/11/HRM/Szczecin

Zadania:

•Realizacja zleceń rekrutacyjnych opartych o cele jakościowe i ilościowe,

•Koordynowanie procesów personalnych oraz budowanie i realizacja strategii i polityki personalnej,

•Współtworzenie i realizowanie polityki szkoleniowej oraz rozwojowo – oceniającej spójnej ze strategią i celami firmy,

•Planowanie i koordynowanie działań związanych z Employer Branding oraz podnoszeniem satysfakcji pracowników,

•Wzmacnianie kultury organizacyjnej głównie poprzez sprawną, nowoczesną komunikację wewnętrzną,

•Realizacja zadań z zakresu kontrolingu personalnego oraz raportowania,

•Mierzenie efektywności biznesowej operacji HR,

•Dostosowywanie działań HR do potrzeb firmy,

•Pomoc w ulepszaniu bieżących procesów HR,

•Współpraca z zewnętrznymi partnerami biznesowymi,

•Doradztwo dla menedżerów i pracowników w zakresie aspektów HR,

•Koordynowanie pracy podległego personelu.

Wymagania i pożądane umiejętności:

•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku;

•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

•Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, administracji lub dziedzin pokrewnych),

•Umiejętności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,

•Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz negocjacyjne,

•Zdolności organizacyjne

•Umiejętność pracy w zespole,

•Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z dojrzałą kulturą organizacyjną,

•Praca w systemie jednozmianowym, możliwość elastycznego czasu pracy,

•Atrakcyjne wynagrodzenie,

•Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny – benefity do wyboru: aktywność sportowa, sprzęt elektroniczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne, multisport,

•Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty wraz z rozwojem firmy,

•Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży o zasięgu krajowym i zagranicznym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@masterhr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych

w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku

o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Szczegóły pracy
  • Poziom karierymenager
  • Doświadczenie3 lata
Dodaj do ulubionych Nigdy nie płać nikomu za podanie o pracę lub rozmowę kwalifikacyjną.