Automatyk

Master HR
  • Data wysłania: 10/01/2018
  • Wnioski : 0
  • wyświetlenia: 44
Przegląd pracy

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

AUTOMATYK

Miejsce pracy:  Stargard

Nr ref.: 2018/01/AUT/Stargard

Zadania:

•Realizowanie projektów usprawniających park maszynowy,

•Tworzenie, kontrolowanie, aktualizowanie dokumentacji i projektów elektrycznych,

•Aktywne uczestniczenie w instalacjach i odbiorach nowych linii produkcyjnych oraz samodzielne prowadzenie projektów,

•Nawiązywanie współpracy i kontrolowanie prac wykonywanych przez zewnętrznych kontrahentów,

•Współpraca z pracownikami służb utrzymania ruchu w celu usuwania awarii,

•Proponowanie zmian poprawiających bezpieczeństwo pracy, jakość produktu, produktywność linii,

•Współpraca z pracownikami innych działów w celu realizacji powierzonych zadań.

Wymagania i pożądane umiejętności:

•Wykształcenie wyższe inżynierskie (elektronika, automatyka i pokrewne),

•Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu – min. 3 lata,

•Umiejętność swobodnego porozumiewania się  w języku angielskim w mowie i piśmie,

•Czytanie/tworzenie dokumentacji technicznej (schematy, projekty),

•Umiejętności programowania sterowników PLC,

•Swobodna obsługa pakietu Ms Office,

•Znajomość środowiska AutoCAD ( znajomość Inventor mile widziana),

•Umiejętność konfiguracji sieci przemysłowych – będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z dojrzałą kulturą organizacyjną,

•Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,

•Pracę jednozmianową,

•Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: Opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, karta Multisport, paczki dla dzieci,

•Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty i awanse w strukturach Firmy,

•Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży o zasięgu krajowym i zagranicznym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@masterhr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Szczegóły pracy
  • Poziom karierypracownik
  • Doświadczenie3 lata
Dodaj do ulubionych Nigdy nie płać nikomu za podanie o pracę lub rozmowę kwalifikacyjną.