Szkolenie kierujemy do osób, które są specjalistami w swoich dziedzinach, ale zarządzają intuicyjnie.
Program szkolenia obejmuje etap przygotowania do szkolenia (analiza potrzeb), co umożliwi określenie specyfiki firmy oraz jej kulturę (bardzo ważny element wpływający na zarządzanie personelem).
Szkolenie adresowane jest do osób piastujących stanowiska koordynujące i menadżerskie, do ludzi zarządzających pracownikami szeregowymi na liniach produkcyjnych.
Pogłębienie, poszerzenie, zdobycie i utrwalenie wiedzy z zakresu:
Zdobycie i doskonalenie umiejętności i zdolności z zakresu:
Wykształcenie i utrwalenie postaw:
Moduł I Skuteczna komunikacja w zespole
Moduł II Poziomy Logiczne Roberta Dilts’a w Zarządzaniu
Moduł III Zarządzanie Sytuacyjne wg Hersey’a i Blancharda
Moduł IV Zarządzanie Sytuacyjne i Elementy Zarządzania Zadaniami
Moduł V Delegowanie zadań
Moduł VI Motywowanie i angażowanie pracowników w zespole
Moduł VII Nagradzanie i karanie w motywowaniu
Moduł VIII Rozwój umiejętności motywowania kierunkowego – Osiem Trybów Przekonywania
Moduł IX Sztuka Retoryki w prowadzeniu sporu
Mini wykład, Dyskusja, Ćwiczenia w zespołach, Slajdy
Korzyści ze szkolenia:
Korzyści dla uczestników:
WOJCIECH ZATORSKI – trener, konsultant, coach, psycholog
Posiada ponad 27-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Za swój sukces uznaje fakt, że w wielu przypadkach firm, zarządów i poszczególnych osób udało mu się zainspirować i dodać odwagi do przeprowadzenia zmian koniecznych dla dalszego rozwoju i realizacji celów.
Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pracował w Pracowni Terapii Psychologicznej przy Zespole Opieki Zdrowotnej w Pszczynie oraz w Pszczyńskim Ośrodku Rehabilitacyjno – Terapeutycznym zajmując stanowiska psychologa i terapeuty indywidualnego oraz grupowego. Podczas swojej kariery zawodowej zarządzał grupą polskich robotników w Hiszpanii (1991) i Niemczech (1993 – 1994). W 1991 r. otworzył firmę handlową (m.in.: RTV i AGD). Karierę trenerską rozpoczął w 1992 r. Od 1994 r. prowadzi własną firmę szkoleniową ZATORSKI Consulting. Współtworzył w 2004 r. projekt AGRO.pl (usługi dla rolnictwa) szkoląc i częściowo zarządzając rzeszą 1000 konsultantów w całej Polsce. Wykłada na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie (Studia Podyplomowe, Executive MBA).
Wiedzę i umiejętności zdobywał poprzez prowadzenie własnej firmy handlowej i szkoleniowo-konsultingowej oraz szkoląc się nieustannie na seminariach prowadzonych przez światową czołówkę teoretyków i praktyków sztuki zarządzania (m.in.: Hermann Müller – Walbrodt, Steven Gilligan, Linnett Saunders-Peal, John Seymour, Joseph O’Connor, Robert Dilts) jak również w trakcie prowadzenia własnych szkoleń i konsultacji. W 1999 roku został umieszczony na krajowej liście mediatorów sądowych.